Van € 171 nacht

Dina'S Paradise Agios Gordios

Agios Gordios
Inchecken:
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0

Ages of children:

Ontvang de realtime prijzen en kameropties voor uw data.

Van € 171 nacht
Sep 24 Sep 25
Type: Resort
Inchecken: 15:00-23:59
Uitchecken: 10:00

Overzicht

De keuze van de gebruiker
Voor families
Parkeren
Toegankelijk hotel

Het elegante Dina'S Paradise Agios Gordios hotel met 4 sterren biedt 13 kamers op ongeveer 25-minuten loopafstand van het History & Folklore Museum of Messi Sinarades. Het resort biedt een privéparkeerplaats ter plaatse en een zwembad.

Locatie

Het hotel geniet een eersteklas ligging op 4 km afstand van het Paleis Achilleion. Het pand bevindt zich tevens op circa 30-minuten loopafstand van het Folklore museum of central corfu in Agios Gordios.

Vervoer

De bushalte Agios Gordios is een paar momenten van dit hotel.

Bezienswaardigheden in de buurt

Natuurliefhebbers zullen genieten van de nabijheid van Famous Ortholithi Rock In Pentati, gelegen op ongeveer 3 km afstand. Samen met andere culturele attracties ligt Volkenkundig Museum Kouris binnen ongeveer 10-minuten rijafstand van Dina'S Paradise.

Kamers

De kamers beschikken over een zitruimte en een eetgedeelte, uitgerust met airconditioning, evenals een flatscreen TV met satellietzenders. Gasten kunnen gebruik maken van een inloopdouche en een apart toilet. Extra's zijn onder andere een haardroger en handdoeken die worden aangeboden in de aparte badkamers met een apart toilet en een douche.

Dineren

Één van de horecagelegenheden hier is de zwembadbar. Verschillende eetgelegenheden omvatten Elena's Taverna met menu's van Griekse maaltijden, slechts 500 meter van Dina'S Paradise hotel.

Ontspanning & Wellness

De strandfaciliteiten van het pand in Agios Gordios bevatten parasols.

Kamers & Beschikbaarheid

Appartement met Uitzicht op Zee

4 max
Appartement
55 m² 592 ft²
Zeezicht
Uitzicht op het zwembad

Appartement met Uitzicht op Zee

3 max
Appartement
45 m² 484 ft²
Zeezicht
Uitzicht op het zwembad

Appartement met Uitzicht op Zee

4 max
Appartement
40 m² 431 ft²
Zeezicht
Uitzicht op het zwembad

Appartement met Uitzicht op Zee

3 max
Appartement
35 m² 377 ft²
Zeezicht
Uitzicht op het zwembad

Appartement met Uitzicht op Zee

2 max
Appartement
25 m² 269 ft²
Zeezicht
Uitzicht op het zwembad

Appartement met Uitzicht op Zee

2 max
Appartement
30 m² 323 ft²
Zeezicht
Uitzicht op het zwembad

Faciliteiten

Diensten

  • Luchthavenshuttle (toeslag)

Dineren

  • Elektrische waterkoker
  • Keukengerei
  • Snackbar aan het zwembad

Spa & ontspanning

  • Buitenzwembad
  • Parasols
  • Ligstoelen
  • Zonneterras
  • Tuin
  • Zwembad met uitzicht
  • Ondiep gedeelte
main photo for tourist attraction block

Toeristische attracties in Agios Gordios (Corfu)

Toeristische attracties in Agios Gordios (Corfu)

Lokale bezienswaardigheden

  • 478 m 1568 ft Stadscentrum
  • 495 m 1624 ft Agios Gordios strand

Dineropties

  • 310 m 1017 ft Sebastian's Taverna
  • 350 m 1148 ft Dionisos
  • 360 m 1181 ft Dionisos Taverna
  • 460 m 1509 ft Sea Breeze Restaurant
  • 470 m 1542 ft Thalassa

Luchthaven

  • 8.7 km 5.4 mi Internationale Luchthaven Korfoe Ioannis Kapodistrias

Waar overnachten in Agios Gordios (Corfu)

Poseidon Apartments Agios Gordios Poseidon Apartments Agios Gordios Poseidon Apartments Agios Gordios
Van € 58 nacht
Poseidon Apartments Agios Gordios
Poseidon Apartments - Agios Gordios
9.5
(169 Gastenscore)
Mazis Apartments Agios Gordios Mazis Apartments Agios Gordios Mazis Apartments Agios Gordios
Van € 82 nacht
Mazis Apartments Agios Gordios
Agios Gordios
9.4
(128 Gastenscore)
Angelica Hotel Agios Gordios Angelica Hotel Agios Gordios Angelica Hotel Agios Gordios
Van € 74 nacht
Angelica Hotel Agios Gordios
Agios Gordios
9.3
(154 Gastenscore)
Pink Palace Beach Resort Agios Gordios Pink Palace Beach Resort Agios Gordios Pink Palace Beach Resort Agios Gordios
Van € 56 nacht
Pink Palace Beach Resort Agios Gordios
Agios Gordios
6.6
(685 Gastenscore)
Marina Apartments, Agios Gordios Marina Apartments, Agios Gordios Marina Apartments, Agios Gordios
Van € 42 nacht
Marina Apartments, Agios Gordios
Main Street
8.4
(220 Gastenscore)